شماره تماس تعمیر کولر گازی


سرما سیستم

افزایش طول عمر کولر گازی

همانگونه که می دانید کولر گازی نیز نیاز به نگهداری دارد و خب اکثر افراد با آگاهی نداشتن در رابطه با نگهداری کولر باعث خرابی کولر می شوند که با هزینه هایی کم و یا زیاد شما را به خرج می اندازد. افزایش طول عمر کولر گازی را می توانید به راحتی با نکاتی که ما به شما عزیزان می گوییم انجام دهید و خب میریم سر اصل مطلب، همانطور که می دانید پس از خرید کولر گازی نیز باید عملیات سرویس را انجام دهید که خب بنا به نداشتن تخصص در این زمینه بیشتر افراد نمی توانند این کار را انجام دهند و بنا به دلایلی که دارند با سرویس کاران هم تماسی نمیگیرند تا لا اقل آنها به محل مراجعه کنند و اقدام به سرویس کنند. برای افزایش طول عمر کولر گازی خود باید حتما و حتما حداقل سالی یکبار اقدام به سرویس نمایند منظور از سرویس شستشوی کامل کولر می باشد چراکه پس از مدتی استفاده از کولر گازی خاک بر روی آن می نشید و فیلتر هایی که برای کولر در نظر گرفته شده است کیپ می شود و به سختی باد سرد از آن عبور می کند و که خب این امر باعث فشار آمدن زیاد به کولر می شود و به مرور زمان ایراداتی برای کولر به وجود می آورد.

افزایش طول عمر کولر گازی

شما هر ساله باید حداقل یک بار اقدام به شستشوی کولر خود کنید البته منظور از شستشو قطعاتی است که قابل جدا شدن است و با شسته شدن هیچگونه مشکل به وجود نمی آورد برای سلامتی کولر گازی در حال استفاده، با سرویس سالانه کولر خود باعث می شوید تا بادی که از کولر در حال تولید می باشد به راحتی از درون فیلتر ها عبور کند و به راحتی توان خنک کردن منزل را داشته باشد.

راه های افزایش طول عمر کولر گازی

با خواندن مطلب بالا متوجه اهمیت سرویس کولر گازی شده اید و باز هم تاکید داریم که این کار را حتما انجام دهید. در برخی از کولر ها بر روی خود کولر چراغ هایی قرار داده شده است که این چراغ ها نیز می تواند از سالم بودن کولر اطلاع دهد پس از چراغ های کولر گازی به رنگ دیگر و یا خاموش شد حتما آن را خاموش کرده تا علت اصلی این موضوع مشخص شود. گاهی دیده شده است برخی افراد کولر را به جاهای بسیار گرم می برند که این کار باعث فشار آمدن به کولر شده و قطعا می تواند عاملی برای از کار افتادن باشد و مشکل جدی برای کولر گازی به وجود آورد.

راه های افزایش طول عمر کولر گازی

توجه داشته باشید که یخچال کولر را حتما و حتما چک کنید زیرا دیده شده است که یک اتصالی کوچک در داخل یخچال باعث سوختن قطعات شده است و شما با رعایت این نکات می توانید بصورت کلی طول عمر کولر گازی را بالا ببرید و از مشکلات احتمالی جلوگیری کنید. حتما و حتما به کولر نیز استراحت دهید چراکه استفاده مداوم می تواند دلیلی دیگر برای خراب شدن باشد. لازم به ذکر است موارد بالا بسیار ابتدایی بوده و خب بیشترین مشکلات راهم برای مشتریان به وجود آورده است ما در پست های بعدی میخواهیم به صورت تخصصی مطلب افزایش طول عمر کولر گازی را ادامه دهیم. منتظر بروزرسانی همین پست باشید.

بالابردن طول عمر کولر گازی

ما در این مطلب به شما عزیزان اهمیت سرویس کولر گازی را توضیح دادیم این موضوع را حتما جدی بگیرید چرا که می تواند باعث صدمه به کولر شود.