شماره تماس تعمیر کولر گازی


سرما سیستم
نمایندگی جنرال

نمایندگی جنرال

نمایندگی جنرال بصورت شبانه روزی در حال حاضر در رابطه با کولر گازی اقدام به ارائه خدمات می کند و شما عزیزان می توانید از نمایندگی ما قطعات کولر را بصورت جنس اصل تهیه فرمایید و یا اقدام به خرید و یا فروش کولر گازی خود نمایید. این مرکز باداشتن چندین سال سابقه کاری در سال 1390 اقدام به استخدام فنی کارانی با تجربه نمود و برنامه ای برای آینده مد نظر خود قرارداد که در حال حاضر ما در نمایندگی جنرال میتوان گفت اولین مرکزی می باشیم که قدیمی ترین و حرفه ای ترین فنی کاران در زمینه کولر را به خود اختصاص داده ایم.

خدمات نمایندگی جنرال

ما در این مرکز بصورت کامل اقدام به واردات مستقیم این برند کرده و همچنین کلیه قطعات آن را برای سراسر کشور و برای درخواست کنندگان ارسال می نماییم. این پایان کار ما نمی باشد چرا که خدمات دیگر ما انجام تعمیرات کولر گازی جنرال در این نمایندگی می باشد و در کم ترین زمان ممکن طبق برنامه ریزی های صورت گرفته در محل شما عزیزان جهت رفع مشکل در کوتاه ترین زمان ممکن حاضر می شویم. نمایندگی جنرال همواره در تلاش است تا در کنار کارشناسان باسابقه خود بهترین پشتیبانی و مشاوره را به شما عزیزان در رابطه با کولر گازی دهند و همچنین پاسخگوی شما عزیزان بصورت تمام وقت در هفت روز هفته باشند.

نمایندگی جنرال

قیمت های ارائه شده توسط مراکز سرما سیستم بسیار کم تر از مراکز دیگر بوده چرا که در این مرکز پای واسطه در میان نبوده و این امر باعث شده است قیمت ها پایین تر باشند که برای صحت این موضوع می توانید با مراکز ما در سراسر تهران بصورت تمام وقت تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان ما بهرمند شوید.

نمایندگی جنرال تهران

با نمایندگی جنرال در تهران و داشتن مراکز بسیار زیاد و با سابقه در منطقه هایی مانند سعادت آباد، تجریش، قیطریه، ونک، پونک، زعفرانیه ، میدان انقلاب ، و کلیه مناطق استان تهران بصورت ویژه اقدام به ارائه خدمات پس از فروش جنرال می نماییم.این خدمات شامل تعمیرات و سرویکاری کولر گازی همچنین انواع اسپلیت و داکت اسپلیت می شود که با قیمت های بسیار پایین جهت رفاه حال مشتریان عزیز با بهترین نیروی فنی اقدام به رسیدیگی درخواست های ثبت شده شما در سرما سیستم می کنیم و گارانتی یکساله جهت رضایت مندی شما برای خدمات خود که باعث می شود در طول یکسال هرگونه مشکلی برای قطعه تعویض شده پیش آید آن را به ما اطلاع داده تا در سریع ترین زمان ممکن اقدام به تعویض قطعه و یا تعمیرات آن کنیم.

نمایندگی جنرال تهران

نمایندگی جنرال در منطقه تهران

نمایندگی فروش جنرال نیز در مرکز سرما سیستم بصورت شبانه روزی فعالیت دارد و شما عزیزان می توانید با شماره های ما جهت گرفتن مشاوره و پرسیدن سوالات خود در زمینه انتخاب بهترین کولر گازی و خرید آن برای منزل یا محل کار کافیست تا اقدام به شماره گیری شماره تلفن های ما کنید. کارشناسان فروش ما با اطلاعات بسیار کاملی که در این زمینه دارا می باشند میتوانند نسبت به متراژ محل کار و یا منزل شما بهترین کولر را به شما پیشنهاد دهد تا شما پس از برسی و توضیحات تکمیلی کارشناسان ما اقدام به انتخاب کولر گازی نمایید که البته باید بدانید قیمت های فروش در مرکز ما بسیار پایین می باشد زیرا با واردات مستقیم این برند از خود شرکت در خارج از کشور هیچ واسطه ای وجود ندارد و این اصلی ترین دلیل برای قیمت های مناسب ما می باشد. لازم به ذکر است قطعات و یا کولر هایی که از مراکز ما خریداری می شود دارای گارانتی کامل هستند و در صورت ایجاد مشکل برای وسیله سرمایشی خود می توانید با یک تماس با ما و با توضیحات در رابطه با مشکل پیش آمده درخواست خود را برای برسی حضوری بصورت رایگان ثبت نمایید.

ویژگی های نمایندگی جنرال چیست؟

اگر بخواهیم در رابطه با ویژگی های این مرکز برای شما عزیزان صحبت نماییم می توانیم اشاره ای به خدمات پس از فروش بصورت شبانه روزی داشته باشیم همچنین گارانتی قطعات فروخته شده و تعویض شده به مدت یکسال یکی از بهترین امتیازی است که این مرکز به شما عزیزان می دهد. از دیگر ویژگی های این نمایندگی می توان به مراجعه حضوری به سراسر تهران و در کم تر از نیم ساعت اشاره ای داشت که همواره در تلاش هستیم خدمات خود را گسترده تر و بهتر نماییم. در این مرکز مانند دیگر مراکز خرید و فروش و یا تعمیرات این برند بسیار با کیفیت خدمات بصورت اداری نبوده و خب بصورت شبانه روز حتی در ایام تعطیل می توانید با مراکز سرما سیستم در سراسر تهران ارتباط برقرار کنید و اگر مشکلی در زمینه کولر گازی جنرال برای شما پیش آمد، کافیست آن را درسیستم پشتیبانی ما ثبت مشکل کرده تا در همان روز و در کم تر از نیم ساعت برای برسی بیشتر کولر کارشناسان ما خدمت شما برسند. شما عزیزان جالب است بدانید قیمت های توافق شده در بین نمایندگی های ما برای رضایت مشتریان بسیار کم تر و به صورت دوره ای اقدام به تخفیف های مناسب می کنیم تا از استقبال هرچه بیشتر شما روبه رو شویم.