شماره تماس تعمیر کولر گازی


سرما سیستم

تعمیر کولر گازی پاناسونیک

22 مرداد 1397 - 02:15

امروز قصد داریم در رابطه با نمایندگی تعمیر کولر گازی پاناسونیک با شما صحبت کنیم و اطلاعات کاملی را از خدمات ویژه خود برای شما عزیزان شرح دهیم.نمایندگی سرما سیستم به صورت تمام وقت و در همه روز های هفته آماده خدمت رسانی به شما می باشد. برای انجام کار می توانید با نمایندگی تعمیر کولر گازی پاناسونیک تماس بگیرید شماره تماس های ما در عکس بالا برای شما عزیزان قرارداده شده است.همانطور که می دانید بسیاری از نمایندگی های غیر مجاز تعمیرات کولر گازی پاناسونیک وجود دارد که در راستای سو استفاده اقدام به معرفی خود با عنوان نمایندگی سرما سیستم می کنند. سرما سیستم را فقط با شماره های بالا بشناسید.ما خدمات ویژه ای برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم که می توانید در صورت خراب شدن کولر گازی پاناسونیک خود با ما تماس بگیرید تا یک کارشناس فنی به محل شما اعزام کنیم و اقدام به برسی و عیب یابی کولر شما کند و سپس با در نظر گرفتن قیمت نسبت به تعمیر کولر گازی پاناسونیک شما اقدام کند.

تعمیر کولر گازی پاناسونیک

ما پس از تعمیر اقدام به گارانتی قطعه تعمیر شده می کنیم. اگر بخواهیم به صورت کامل توضیح دهیم به این معنا می باشد که تا پس از چند روز بعد از تعمیر اگر مشکلی برای آن قطعه تعمیر شده به وجود آید با اطلاع رسانی شما ما به صورت رایگان در محل شما حاضر شده و اقدام به تعمیر و یا تعویض قطعه خراب شده می کنیم. این خدمات را فقط نمایندگی سرما سیستم ارائه میکند و درهیچ جای دیگه خدمات گارانتی قطعات تعمیر شده را نمی توانید پیدا کنید.

تعمیرات کولر گازی پاناسونیک

در صورت انجام تعمیرات کولر گازی پاناسونیک تهران توسط نمایندگی ما خدمات پس از تعمیر شامل کولر گازی شما می شود. بدین معنا که اگر مجدد قطعه خراب شود ما بدون دریافت هزینه اقدام به تعمیر مجدد آن می کنیم. کلیه تعمیرگاه های مجاز برای مشتریان خود یک خدمات ویژه ای را در نظر گرفته اند اما خدمات ما بسیار بهتر می باشد چرا که نمایندگی ها برروی وسایل برقی ریسک نمی کنند اما با وجود این که لوازم برقی است اما چند روز گارانتی می کنیم که کولر به صورت صحیح و سالم کار کند و اگر مشکلی پیش آمد به صورت رایگان اقدام به حل و رفع مشکل کولر کنیم. نمایندگی تعمیرات کولر گازی پاناسونیک تهران و شهرستان های استان تهران فعالیت دارد و در هر شهرستان یک نمایندگی را تاسیس کرده ایم .

تعمیرات کولر گازی پاناسونیک

لازم به ذکر است بدانید فنی کاران ما در تمام نمایندگی هایمان چندین سال سابقه فعالیت در زمینه تعمیر کولر گازی پاناسونیک دارند با این وجود یک دوره آموزشی را توسط ما گذرانده اند و از لحاظ علمی و عملی بسیار سطح بالایی دارند. در صورت نیاز به مشاوره جهت خرید و یا فروش برند پاناسونیک می توانید از ما کمک بگیرید و اگر نیاز به تعمیرکار جهت تعمیرات کولر گازی پاناسونیک داشتید با ما تماس گرفته و در کم ترین زمان ممکن اقدام به رفع مشکل شما می کنیم.

خدمات گارانتی تعمیر کولر گازی پاناسونیک

ما پس از برسی و تعمیر کولر گازی پاناسونیک آن قطعه تعمیر شده را تا چند روز گارانتی می کنیم و اگر طی این مدت مجدد برای کولر مشکلی پیش آید آن را به صورت رایگان تعمیر و مجدد درست می کنیم. البته بسیار کم پیش می آید که کولر تعمیر شده توسط فنی کاران ما مجدد دچار خرابی شود ولی ما این امکان را قرار داده ایم که اگر مشکلی پیش آمد به صورت رایگان در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل را برطرف کنیم. در نظر داشته باشید که بیشتر تعمیراتی که انجام می شود جلوی مشتری و در محل خودتان انجام می شود اما گاهی ممکن است مشکل عمیق تر باشد و نیاز پیدا کند که در نمایندگی تعمیرات انجام شود که آن موقع ما کولر را به نمایندگی ارسال می کنیم و نهایت طی یکی دوروز بسته به مشکل کولر آماده استفاده می کنیم. قطعاتی که تعویض می شود قطعات اصلی می باشند و نگران فرعی بودن قطعه نباشید قطعات فرعی دوام ندارد و ما اصلا با جنس تقلی کار نمی کنیم زیرا می دانیم که مشتری پس از چند روز باز برای تعمیر مجدد مراجعه می کند برای این همیشه تاکید داریم تا قطعات اصلی را استفاده نمایید.

تعمیرگاه کولر گازی (Panasonic)

نمایندگی های ما در سرتاسر تهران وجود دارند و تمامی نمایندگی ها با مدارک معتبر اقدام به فعالیت می کنند. تعمیر کولر گازی (Panasonic) را فقط با شماره های بالا که در عکس قرار داده شده است یاداشت کنید.تعمیرگاه های مجاز Panasonic ما در هفت روز هفته و به صورت تمام وقت فعالیت دارند.نکته دیگری که لازم است بدانید در رابطه با آموزش تعمیرات کولر گازی Panasonic می باشد. بنا به در خواست شما عزیزان و پیگیری هایی که برای آموزش تعمیر داده بودید با جلساتی که با نمایندگی های خود در استان تهران و شهرستان های استان تهران داشته ایم مقرر شد تا این دوره آموزشی را برای شما عزیزان فراهم کنیم. در صورت نیاز به شرکت در دوره تخصصی و مهارتی تعمیر کولر می بایست باما تماس بگیرید و اطلاعاتی را از شما در یافت کنیم و در زمان مناسب برای حضور شما در نمایندگی تماس و هماهنگی به عمل آوریم.اگر تمایل داشته باشید بعد از دیدن سه دوره مبتدی حرفه ای و تخصصی می توانید در صورت تمایل به کار در نمایندگی های ما اقدام کنید. و نزدیک ترین نمایندگی ما را در محل زندگی خود پیدا کرده و رزومه کاری خود را پر نمایید تا ما در صورت نیاز با شما تماس بگیریم.بیشتر افرادی که در سرما سیستم مشغول به کار می باشند یا کار آموز های ما بوده اند و یا افرادی می باشند که خود در این زمینه سال ها سابقه کاری خوب داشته اند و در حال حاضر مشغول به کار در نمایندگی ما می باشند با تشکر.

تعمیرگاه کولر گازی پاناسونیک

کارنامه کاری ما برای تعمیر کولر گازی پاناسونیک

ما با توجه به فعالیت های چندین ساله که با بازخورد بسیار عالی و رضایت بخشی که از جانب مشتریان عزیزمان داشته ایم جز بهترین مجوعه های تعمیری به شمار می آییم که می توان در سطح تهران نام برد. اما مزان پوشش ما چگونه است؟ ما با داشتن تعداد نمایندگی های بسیار زیادی که سرتاسر شهر تهران در تمام مناطق پوشش کاملی را داریم که می توانیم پاسخ گویی بسیار بالا و البته قوی در زمینه ارایه خدمات تعمیر کولر گازی را داشته باشیم ما این کار را به صورت بسیار تخصصی در دست داشته ایم و همچنان با نهایت اعتبار به کار خود ادامه می دهیم.اما بیشترین و بالاترین رضایت از عملکرد تعمیر کاران خود را در میان انبوهی از تعمیرگاه ها و تعمیرکاران داشته ایم و به جرات می گوییم که ما با داشتن تعدادی افراد بسیار حرفه در زمینه تعمیر کولر گازی که در آموزشگاه ها نیز به تدریس تعمیر کولر گازی پاناسونیک مشغول هستند می گوییم که برترین تعمیر کاران را داریم که با داشتن مهارت های کامل در خصوص تعمیر بسیار با کیفیت در خدمت شما عزیزان می باشد.ما در انتظار این هستیم تا در صورت نیاز شما بتوانیم با کادر مجرب خود خدمات رسانی تعمیر خود را به صورت با کیفیت تر و عالی تری به شما عزیزان ساکن در شهر تهران داشته باشیم شما نیز می توانید در صورت داشتن هر مشکلی با ما تماس بگیرید و درخواست تعمیر کار کولر گازی پاناسونیک خود را به ما اعلام نمایید تا در کمترین تایم خدمت شما برسیم.

آیا انجام تعمیر کولر گازی پاناسونیک بهتر است یا خرید یک کولر جدید؟

زمانی که کولر گازی شما دچار مشکل می شود شما بیشتر از قبل دچار دودلی در این که چه کاری باید انجام بدهید می شوید در مواقعی که شما به مشکلی جدی بر میخورید شما می توانید دو انتخاب داشته باشید این که کولر گازی خود را تعمیر نمایید و یا این که یک کولر جدید تهیه نمایید ! با داشتن یکسری اطلاعاتی که ما به شما می دهیم شما می توانید که انتخاب مناسبی در این خصوص داشته باشید، اول این که اگر کولر گازی شما کمی قدیمی شده است و به خرج افتاده است یعنی این که هر چقدر هزینه برای آن انجام می دهید باز هم یک جای کار می لنگد و اذیت می نماید یا این که یک مشکل بسیار جدی است و کولر شما به خرج اساسی و پر هزینه ای افتاده است در این صورت بهتر است که قیمت کولر گازی که می خواهید بخرید و مناسب شما و محیطتان می باشد را با هزینه تعمیر کولر گازی مقایسه نمایید که مقرون به صرفه بودن یا نبودن خرید کولر را مشخص نماید.اگر بخواهید از کولر گازی بسیار بیشتر از زمان معمول استفاده نمایید می توانید که به فکر خرید یک کولر گازی جدید باشید تا بتوانید با خیالی آسوده از آن بهره مند شوید اما در حالتی که شما نیازی به استفاده مداوم ندارید می توانید هزینه تعمیر و تعویض قطعات مورد دار را پرداخت نمایید و با همان کولر قبلی خود سر نمایید.

نمایندگی مرکزی تعمیرات کولر گازی پاناسونیک

همانطور که مشخص است تعمیرگاه مرکزی کولر گازی پاناسونیک در تهران دارای شعبه های بسیار زیادی می باشد و جالب است بدانید ما برای این کار حدود 150 تعمیرکار متخصص در اکثر نقاط تهران داریم که در کوتاه ترین زمان ممکن در محل شما حضور می یابیم.

شما عزیزان می توانید به صورت شبانه روزی با شماره تماس 09122803982 ارتباط برقرار نماییم و مشکل داکت اسپلیت خود را به ما اعلام نمایید. تمامی افرادی که در مرکز سرما سیستم و تعمیرگاه های این مرکز درحال انجام کار می باشند با مدارک معتبر از سازمان فنی و حرفه ای کشور و همچنین گذراندن دوره های آموزشی در جهت تعمیر کولر گازی پاناسونیک در حال حاضر به یکی از بهترین نیرو ها در تهران تبدیل شده اند.

همچنین کارشناسان ما در زمینه تعمیر قطعات کولر گازی پاناسونیک از تخصص بالایی برخوردار می باشند و کافی است تا با یک تماس با گروه پشتیبانی ما درخواست خود را ثبت نمایید تا ما برای تعمیرات اسپیلت Panasonic در محل شما اعزام شویم. اگر نیاز به مشاوره دارید و یا میخواهید از تعمیرکار کولر گازی پاناسونیک ( Panasonic ) در رابطه با کولر خود سوال فرمایید می توانید در هرساعت از شبانه روزی با ما تماس بگیرید.

چرا باید تعمیرات کولر گازی پاناسونیک را به ما دهید؟

ما در این مرکز با 11 سال سابقه کاری در زمینه تعمیر لوازم خانگی در تهران رتبه یک را کسب کرده ایم و همچنین در زمینه خدمات ارائه شده ما به شما عزیزان حدود 3 ماه گارانتی می دهیم و در نهایت شما عزیزان پس از تماس می توانید ساعت مراجعه تعمیرکار اسپیلت پاناسونیک را خودتان تایین کنید و از دیگر مزیت های همکاری با این مرکز تخفیف های دوره ای می باشد که در فصل تابستان در هر هفته یک تخفیف برای شما عزیزان در نظر گرفته می شود.

در طول روز شاید بیش از 20 تماس مشتریان با ما تماس بگیرند و سوالاتی در رابطه با کولر خود بپرسند که آیا شما اقدام به تعمیر برد کولر گازی پاناسونیک می کنید؟ آیا این قطعه قابل تعمیرات می باشد؟ یا در برخی موارد مشتریان به مراکز غیر معتبر اعتماد کرده اند و در نهایت و پس از گذشت چند روز کولر دچار آتش سوزی و سوختن موتور بر اثر اتصالی شده اند که تعمیرکار غیر حرفه ای که از مراکز غیر معتبر آمده بوده است طبق استاندارد ها کولر را تعمیر نکرده بوده است.

همانطور که مشخص است دستگاه اسپیلت دارای استاندارد هایی است و اگر یک تعمیرکار اسپلیت نداند که چگونه باید مطابق استاندارد ها پیش رفت قطعا در ادامه کار به مشکل بر می خورد! تعمیرات کولر گازی پاناسونیک کار آسانی نیست و حتما با مراکز معتبر مشورت و در نهایت اعتماد کنید.

نمایندگی های تعمیر کولر گازی پاناسونیک در استان تهران

این مرکز در کلیه محله های استان تهران دارای یک شعبه می باشد و ما به طور مثال به برخی از این محله ها اشاره می کنیم : صادقیه، شهرک اکباتان، پونک، شهرک غرب، تهرانپارس، نارمک، هفت حوض، پیروزی، حکیمیه، رسالت، مجیدیه، پاسداران، سعادت آباد، قیطریه، تجریش، الهیه، نیاوران، ولنجک، زعفرانیه و… می شود و نمایندگی پاناسونیک همه روزه آماده ارائه خدمات به شما می باشد.

چه خدماتی تعمیرگاه مجاز کولر گازی پاناسونیک ما را از سایرین جدا کرده است؟

  • کلیه لوازم و قطعاتی که در این مرکز انجام می شود کاملا استاندارد و دارای گارانتی و شرکتی می باشد.
  • برگذاری دوره های آموزشی در این زمینه و در نهایت خروج فنی کاران متخصص و با تجربه.
  • امکان تایین ساعت حضور تعمیرکار در کلیه مناطق تهران توسط مشتری و یا فرد تماس گیرنده.
  • 3 ماه پس از خرابی کولر گازی پاناسونیک و انجام تعمیرات توسط سرما سیستم نگران هزینه های اضافی نباشید چراکه گارانتی می شود.

سرویس کولر گازی پاناسونیک (Panasonic) در تهران

کولر گازی یا اسپیلت و یا همان کولر دو تیکه بی صدا می باشد و علت آن جدا بودن کندانسور و یا موتور آن از پنل داخلی که در داخل ساختمان وصل می شود می باشد. ما در نمایندگی رسمی پاناسونیک همیشه در تلاش هستیم تا رضایت شما عزیزان را نسبت به کار خود همراه داشته باشیم و در جهت سرویس کولر گازی پاناسونیک در تهران در ساعات 7 صبح تا ساعت 20 می توانید با این مرکز جهت اعزام سرویسکار تماس بگیرید.

سرویس کولر گازی پاناسونیک

توصیه ما به شما این است که اقدام به سرویس هرساله کولر گازی Panasonic خود کنید چراکه اگر شما به طور مثال حدود 3 سال این کار را انجام ندهید باید بدانید که کولرفشار بسیار زیادی را تحمل می کند و بادی که از آن خارج می شود بسیار ضعیف تر از قبل می باشد چراکه فیلتر های آن تعویض و خود کولر مورد برسی قرار نگرفته است. سرویس اسپیلت پاناسونیک هرساله لازم است و اگر برایتان سلامتی کولر مهم می باشد حتما این کار را انجام دهید.

در بیشتر مطالب خود و حتی در آموزشگاه تعمیرگاه مجاز کولر گازی پاناسونیک به شما عزیزان گفته ایم که برای سرویس کولر گازی پاناسونیک حتما باید با مراکز معتبر کار کنید و اعتماد شما اگر به مراکز غیر حرفه ای باشد باید بدانید که در نهایت خودتان ضرر کرده اید و باید مجدد هزینه هایی را برای سلامت کولر گازی در نظر بگیرید.

تضمین نمایندگی تعمیرات کولر گازی پاناسونیک برای تعمیرات با کیفیت چیست؟

هواره ما در این مرکز و نمایندگی تعمیر کولر گازی پاناسونیک (Panasonic) به مشتریان خود گفته ایم که اگر این دسته از لوازم را از نمایندگی رسمی پاناسونیک خریداری نمایند بنا به کیفیت بسیار بالای قطعات و استاندارد بودن آن تا 12 ماه گارانتی شامل حال کولرشان می شود و همچنین اگر نیاز به نصب کولر گازی پاناسونیک در تهران را داشته باشند می توانند به صورت رایگان با مرکز ما تماس بگیرند تا ما بدون دریاف هزینه نصاب را در محل مورد نظر بفرستایم.

تعمیرگاه مرکزی کولر گازی پاناسونیک بیش از 10 سال دارای سابقه فعالیت در صنف تعمیرات لوازم خانگی می باشد و در این سال ها تجربیات کاملی را کسب نموده است و همچنین هر 150 نیروی در حال فعالیت در این مرکز دارای 5 سال سابقه کار می باشند.

شارژ گاز کولر گازی پاناسونیک در تهران

شارژ گاز کولر گازی پاناسونیک

شارژ کولر گازی پاناسونیک یک کار بسیار حساس و برای مشتری نگران کننده می باشد اما چرا؟ سرویسکار کولر گازی هنگامی که برای زدن شارژ گاز کولر گازی پاناسونیک به محل شما اعزام می شود اگر از مراکز غیر معتبر باشد و یا به صورت سیار اقدام به فعالیت کند باید بدانید که اینگونه مراکز و افراد به دلیل نداشتن یک مرکز ثابت اصلا برایشان کیفیت در کار مهم نمی باشد و فقط به دنبال کسب درامد می باشند وبا شارژ های ارزان قیمت که خریداری کرده اند با قیمت بالا برای مشتری اقدام به شارژ می کنند.

تعمیر کولر گازی

قیمت گاز زدن کولر گازی بین 150 تا 180 هزار تومان می باشد و البته این قیمت برای گاز های استاندارد و با کیفیت می باشد نه گاز های چینی که مراکز بدون مجوز استفاده می کنند. یادتان باشد اگر مدت زیادی کولر خود را شارژ نکرده اید ابتدا از سرویسکار بخواهید که اقدام به تخلیه گاز کولر گازی کند و پس از تخلیه شارژ گاز کولر گازی مجدد به صورت کامل و استاندارد اقدام به شارژ کولر نماید. مرکز سرما سیستم با واردات شارژ های استاندارد و با کیفیت می تواند گذینه خوبی برای شما عزیزان باشد و به شما تضمین دهد که کپسول گازی که استفاده می نماید باکیفیت می باشد.

ما برای شارژ گاز کولر گازی پاناسونیک در تهران به صورت تمام وقت در هفت روز هفته و در ساعات بین 7 صبح تا ساعت 21 در خدمت شما عزیزان در سراسر تهران می باشیم.

خلاصه خدمات
تعمیر کولر گازی پاناسونیک
Rate :
5 based on 13 votes
نوع سرویس
تعمیر کولر گازی پاناسونیک
ارائه دهنده خدمات
سرما سیستم,
tehran,Enghelab Square,12 farvardin-22166,
Telephone No.02177612939
استان
تهران
توضیحات
شما عزیزان می توانید برای تعمیر کولر گازی پاناسونیک با سرما سیستم به صورت شبانه روزی و مشخص کردن ساعت حضور تعمیرکار تماس بگیرید.

خدمات پس از فروش کولر گازی پاناسونیک

خدمات پس از فروش کولر گازی پاناسونیک بصورت شبانه روزی و تمام وقت آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد و شما عزیزان می توانید جهت مشاوره برای خرید و فروش برند پاناسونیک و همچنین مشاوره جهت قدرت مورد نیاز برای مساحتی که دارید چه قدرتی می باشد؟ با یک تماس با کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیرید.