شماره تماس تعمیر کولر گازی


سرما سیستم

تعمیر کولر گازی توشیبا

21 مرداد 1397 - 19:50

امروز در نمایندگی تعمیر کولر گازی توشیبا toshiba سرما سیستم قصد داریم اقدام به معرفی خدمات تخصصی تعمیرات کولر گازی توشیبا بپردازیم.همانطور که احتمالا می دانید و بارها شنیده اید برند توشیبا جزو بهترین برند های با کیفیت و قیمت پایین و مناسب می باشد.این کولر ها که در ایران نمایندگی های خوبی را ایجاد کرده است مانند نمایندگی سرما سیستم به صورت کامل خدمات تعویض قطعات و یا تعمیر کولر گازی توشیبا با قیمت مناسب را انجام می دهد.اگر دقت کنید و با یه برسی کوچیک خواهید فهمید که خدمات ما با نمایندگی های دیگر بسیار متفاوت است و ما به صورت بسیار ویژه تری به مشتریان خود توجه می نماییم. اگر قصد تعمیر کولر گازی توشیبا را دارید می توانید با شماره های تماس ما که در بالا قرار داده شده است تماس بگیرید. شاید برایتان سوال باشد که چه خدماتی مارا متمایز تر کرده است؟ پاسخ شما را به صورت کامل می دهیم و برسی می نماییم.اگر دقت کنید برای نمایندگی تعمیر کولر گازی توشیبا و یا تعمیرات کولر گازی توشیبا نمایندگی های متعددی وجود دارد که هرکدام به نحوی خدمات ویژه ای را برای مشتریان خود محفوظ نگه می دارند.

تعمیر کولر گازی توشیبا

در نمایندگی سرما سیستم یکی از بهترین خدماتی که به مشتریان خود می دهد گارانتی تعمیر کولر گازی توشیبا می باشد. یعنی اگر پس از تعمیر کولر گازی توشیبا توسط نمایندگی های ما اگر برای همان قطعه تعمیر شده مشکلی به وجود آید حتی پس از روز ها ما به صورت رایگان اقدام به تعمیر و یا حتی تعویض قطعه مورد نظر شما می کنیم. این است که مشتریان ما به صورت کامل به نمایندگی تعمیر کولر گازی توشیبا اعتماد کرده اند. لذا خواهشمند است اگر کولر توشیبا شما خراب شده است حتما به نمایندگی تعمیرات کولر گازی توشیبا در سرما سیستم اقدام کنید. برای راحتی شما عزیزان ما شماره تماس را قرار داده ایم که در صورت مشکل ما فنی کاران خود را در محل شما اعزام کنیم و سریع به رفع مشکل شما اقدام کنیم.

تعمیرات کولر گازی توشیبا

در نمایندگی تعمیرات کولر گازی توشیبا برای برسی کولر گازی ما یک فنی کار را برای شما در محلتان اعزام می کنیم که هم به برسی مشکل کولر شما بپردازد و هم محاسبه قیمت جهت تعمیرات کولر گازی توشیبا شما را کند. این را بدانید قیمتی که سرما سیستم به شما می دهد حداقل 20 درصد پایین تر از قیمت نمایندگی های دیگر می باشد. ما از بدو تولد نمایندگی کولر گازی توشیبا تا به حال که چندین سال از زمان تاسیس گذشته است قیمت را پایین محاسبه می کنیم زیرا اگر قیمت پایین همراه با خدمات کاملا با کیفیت همراه باشد مشتری مارا به دیگران پیشنهاد می دهد و این است که تا بحال ما جزو بهترین نمایندگی کولر گازی توشیبا بوده ایم.در کل اگر قصد تعمیرات کولر گازی توشیبا را داشتید می توانید با نمایندگی ما اقدام به عیب یابی و سپس رفع مشکل کولر خود کنید. لازم می دانیم این نکته را بدانید که یکسری از افراد سودجو همیشه هستند و در شغل تعمیراتی بسیار فراوان تر می باشند که خود را یک متخصص و فنی کار تعمیراتی معرفی می کنند و مشتری نیز به آن اعتماد می کند علاوه بر گذاشتن خرج زیاد بر روی دست مشتری هیچ ضمانتی برای خراب شدن مجدد ندارند زیرا دیگر آن هارا پیدا نخواهید کرد و آنجاست که به این فکر میکنید که چرا به نمایندگی رسمی مراجعه نکرده و یا تماس نگرفته ام.

تعمیرات کولر گازی توشیبا

خب دیگر نگران این موضوع نباشید ما در استان تهران نمایندگی کولر گازی توشیبا تهران و در شهرستان های استان تهران تاسیس کرده ایم. که نمایندگی کولر گازی توشیبا تهران نزدیک محل زندگی شما می باشد و بهتر می توانید اعتماد کنید. نمایندگی تعمیرات کولر گازی توشیبا در تمامی شهرستان های استان تهران در خدمت شما می باشد.


آموزشگاه تعمیر کولر گازی توشیبا

بسیاری از مشتریان ما در سرتا سر استان تهران پس از دیدن تخصص فنی کاران ما در تعمیر کولر گازی خواستار آموزش تعمیرات کولر گازی شده اند.طبق جلساتی که با نمایندگان خود در شهرستان های استان تهران داشته ایم بنا شد تا این درخواست های مشتری هایمان را براورده کنیم و اقدام به آموزش کار آموز کنیم. در نظر داشته باشید که ما به صورت کامل و از ساده تا تخصصی شمارا آموزش می دهیم و در آخرین مرحله شما یک فنی کار ماهر می شوید و می توانید در صورت علاقه در خود نمایندگی ما مشغول به کار شوید. البته در زمان های مختلف استخدام در نمایندگی ما متفاوت هست و چون نیروی آموزش دیده زیاد می باشد باید منتظر بود تا نمایندگی جدیدی تاسیس کرد و یکی یکی تمام کار آموزان در آنجا استخدام و مشغول به فعالیت کاری می شوند. درصورت علاقه به آموزش تعمیرات کولر گازی توشیبا کافیست با یکی از شماره های ما تماس بگیرید و اقدام به ثبت نام کنید و نسبت به هدف خود یک تعمیرکار ماهر شوید. ما به صورت تمام وقت و حتی ایام تعطیل در خدما شما می باشیم.

گارانتی پس از تعمیر کولر گازی توشیبا

یکی از خدمات خوب ما در زمینه تعمیرات کولر این می باشد که فنی کاران ما پس از تعمیر کولر گازی توشیبا اقدام به گارانتی آن قطعه تعمیر شده می کنند.یعنی اگر تا چندین روز پس از تعمیر مجدد خراب شود به صورت رایگان برای شما آن قطعه را تعمیر و یا تعویض خواهیم کرد و جای نگرانی در این موضوع نیست.در نظر داشته باشید تا به حال هیچ اتفاقی پس از تعمیر کولر گازی توشیبا برای مشتری به وجود نیامده است زیرا دقت در تعمیر و کیفیت کار مکمل یکدیگر هستند که فنی کاران ما رعایت می کنند. ما سعی می کنیم قطعات را به بهترین شکل ممکن و ایمن تعمیر کنیم تا دیگر مشکلی از آن به وجود نیاید. بدانید که این خدمات گارانتی فقط در نمایندگی ما انجام می شود و در هیچ جای دیگر همچین خدماتی وجود ندارد ولی ما بنا به مهم بودن مشتریان خود این خدمات خوب را قرار داده ایم وچندین سال است که این خدمات به قوت خود باقی مانده است. البته تمامی برند هارا ما مورد پشتیبانی قرار می دهیم و اگر نوع دیگری از برند را دارید نگران نباشید ما اقدام به پوشش تمامی برند های موجود در ایران کرده ایم و کاملا از لحاظ علمی و هم عملی تخصص داریم.

تعمیر کولر گازی توشیبا یا تعویض

در اکثر افرادی که چندین سال است که از یک کولر استفاده می نمایند پس از خرابی به این فکر می نمایند که خب این فکر را ما غلط می دانیم. کولر های گازی را حتی میتوان ده سال استفاده کرد البته درصورت رسیدن به مشکلات و معایب کولر، سرما سیستم با چندین سال سابقه کاری در این زمینه از شما عزیزان می خواهد تا مشکل بزرگی مانند سوختن بیشتر قطعات برایتان پیش نیامده است به هیچ عنوان به فکر تعویض کولر برند توشیبا نباشید چرا که با تعویض قطعات کم هزینه قطعا می تواند کولر طول عمر بیشتری را داشته باشد و مثل روز اول نیز کار کند. شما عزیزان کافیست در صورت برخورد با مشکل کولر با مرکز ما تماس حاصل فرمایید و از کارشناسان و فنی کاران ما در این زمینه مشاوره گرفته و به نحو احسنت راهنمایی شوید. ما به صورت شبانه روزی در تهران و شهرستان های استان تهران فعالیت داشته و همیشه آماده پاسخگویی به سوالات و درخواست های شما عزیزان هستیم.

خدمات پس از فروش کولر گازی توشیبا

اگر بخواهیم به صورت دقیق برای شما عزیزان توضیح دهیم می توانیم با سابقه کاری 12 ساله خود در این زمینه اشاره ای داشته باشیم که اولین شعبه ما در خیابان انقلاب و در دوازده سال پیش تاسیس شد و همچنین پس از گذشت چندسال و شناخته شدن مرکز ما توسط مردم نیاز بر آن شد تا اقدام به گسترش شعبه های خود نماییم. در حال حاضر مرکز سرما سیستم به یکی از بهترین مراکز تعمیر کولر گازی توشیبا تبدیل شده است و همچنین با شعبه های دیگری که در سطح مناطق تهران ثبت کرده است می توان در همه مناطق به راحتی به این نمایندگی دسترسی داشت.

خدمات پس از فروش کولر گازی توشیبا

جالب توجه است که برخی از افرادی که در زمینه تعمیرات این برند کار میکنند به هیچ عنوان دارای کد نمایندگی و یا حتی دارای گواهینامه تخصصی تعمیرات نمی باشند و با زدن مغازه های کوچک اقدام به کسب درامد از این روش می کنند و حتی قیمت قطعاتی را که از خود ما خریداری می کنند را به مشتری با قیمت بالاتر به فروش می رسانند. پس از درست کردن و رفع مشکل کولر آیا این افراد کار انجام داده خود را گارانتی می کنند؟ خیر و باید مجدد هزینه ای را برای درست کردن قطعات به آنها بپردازید.

ما در نمایندگی مرکزی خود همیشه پس از انجام تعمیرات و یا تعویض قطعات سوخته اقدام به گارانتی قطعات تعویض شده می نماییم و تا یکسال هگونه مشکلی برای قطعات به وجود آید آن را به صورت رایگان تعویض می نماییم. بدون شک رضایت مشتری اولین سرمایه ای است که می تواند یک مرکز داشته باشد و ما همچنان به دنبال آن هستیم.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی توشیبا (TOSHIBA) در تهران

مرکز خدماتی سرما سیستم با داشتن تعمیرگاه مجاز کولر گازی توشیبا و حدود 150 تعمیرکار در سراسر تهران دارای فعالیت بسیار خوبی می باشد و مشتریان از استان تهران می توانند به صورت شبانه روزی با نمایندگی توشیبا تماس بگیرند.

ما در این مرکز دارای کارشناس های بسیار فنی از لحاظ علمی و عملی هستیم و خب در این تعمیرگاه مجاز تعمیرات کولر گازی توشیبا همواره در تلاش هستیم تا در کلیه نقاط تهران با قیمت مناسب به حل مشکلات قطعات کولر گازی توشیبا (TOSHIBA) بپردازیم. در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی می توانید از نمایندگی توشیبا در تهران سوال خود را بپرسید و کارشناسان ما آماده اند تا کلیه سوالات شما را پاسخ دهند.

تعمیر قطعات کولر گازی توشیبا نیاز به یک متخصص دارد و ما در این مرکز دارای افراد بسیار با تجربه در این زمینه هستیم و قطعا تعمیر قیمت بسیار کم تری نسبت به خرید یک قطعه دارد. تعمیر کولر گازی توشیبا در تهران با قیمت مناسب توسط سرما سیستم انجام می شود که می توانید با شماره تلفن 09122803982 تماس بگیرید.

چرا سپردن تعمیرات کولر گازی توشیبا به ما بهتر است؟

در زمینه تعمیرات لوازم خانگی این مرکز دارای سابقه طولانی به مدت 11 سال می باشد و همچنین خدمات گارانتی به مدت 3 ماه دارد که وقتی که شما به ما اعتماد می کنید و برای تعمیر اسپیلت توشیبا با مرکز ما تماس میگیرید ما پس از رفع مشکل 3 ماه قطعات تعمیر شده را گارانتی می نماییم. البته عیب یابی کولر گازی توشیبا در این مرکز رایگان انجام می شود و شما بابت آن هیچ هزینه ای را پرداخت نمی کنید.

تعمیرکار اسپیلت توشیبا در این مرکز با گذراندن دوره های آموزشی برای هرچه بهتر شدن سطح علمی و عملی و در نهایت تعمیر لوازم خانگی به بهترین شکل در این مرکز خدماتی انجام شده است. شما هم می دانید بسیاری از مراکز برای تعمیرات داکت اسپیلت توشیبا هزینه های بسیار هنگفتی را به مشتریان می گویند در صورتی که اصلا این قیمت برای تعمیر نمی باشد و با آن حتی می توان قطعات را تعویض نمود! حتما و حتما در این زمینه بسیار هوشمندانه عمل نمایید و اصلا به مراکز غیر حرفه ای تماس نگیرید.

سرویس کولر گازی توشیبا (TOSHIBA) در تهران

قطعا هرسال باید برای چکاپ کامل کولر با یک مرکز تماس بگیرید چراکه کولر گازی یا اسپیلت یا همان کولر دو تیکه به دلیل صدای کم تری که دارد آن هم برای ساختاری است که در هنگام ساخت به آن توجه شده است دارای دو تیکه می باشد که یکی پنل داخلی که داخل ساختمان وصل می شود و دیگری موتور و یا کندانسور که در بیرون از خانه به طور مثال بیرون پنجره ، بالای پشت بام و... نصب می شود که در ادامه در رابطه با سرویس کولر گازی توشیبا برای شما عزیزان توضیح می دهیم.

برند (TOSHIBA) یکی از با کیفیت ترین برند ها محسوب می شود و ما به شما توصیه می نماییم برای ماندگاری و سالم بودن این وسیله سرمایشی اقدام به سرویس سالیانه کولر گازی توشیبا نمایید و پنل های داخلی را کاملا شستشو کرده و فیلتر های ان را تعویض نمایید و در رابطه با کندانسور یا موتور آن نیز حتما اقدامات چک و به رفع گرد و خاک اقدام نمایید.

لازم است بدانید قیمت های ما در 3 سال گذشته تغییراتی نداشته است و با قیمت های مناسب می توانید با خیال راحت در خواست سرویسکار نمایید. ما در تعمیرگاه مجاز کولر گازی توشیبا در تهران دارای شعبات بسیار زیادی می باشیم و در نقاطی مانند پاسداران ، نیاوران ، تجریش ، شهرک غرب ، ونک ، و... حضوری شبانه روزی داریم.

تعهدات نمایندگی تعمیرات کولر گازی توشیبا در قبال کار چیست؟

این مرکز با سابقه درخشان خود در زمینه فعالیت در نمایندگی تعمیر کولر گازی توشیبا (TOSHIBA) الویت خود را رضایت مشتریان قرارداد و خوشبختانه تا به امروز حتی یک مورد مشکل پس از تعمیر برای مشتری پیش نیامده است. ما در نمایندگی رسمی توشیبا در سراسر تهران اقدام به فروش کولر گازی می نماییم و به دلیل کیفیت ساخت این محصول و این برند به شما عزیزان 12 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش تعلق می گیرد و در صورت هرگونه مشکل و نقص در کارکرد کولر ما در کم تر از 30 دقیقه در محل شما حضور پیدا می کنیم.

پس از خرید می توانید با ثبت درخواست از تعمیرگاه مرکزی کولر گازی توشیبا بخواهید که به صورت رایگان اقدام به نصب کولر شما کنند چراکه همانطور که مشخص است برای نصب اولیه باید نصاب خود نمایندگی رسمی توشیبا حضور داشته باشد و در صورت مشکل در کارایی و روشن نشدن و حتی عیب های ظاهری بدون هیچ چشم داشتی فورا آن را برای تعویض به مرکز بفرستد.

همواره ما در تلاش هستیم که شما عزیزان از خدمات پس از فروش توشیبا رضایت کامل داشته باشید و در صورت مشکل در آینده حتما مرکز ما را انتخاب نمایید.

شارژ گاز کولر گازی توشیبا در کلیه مناطق تهران

شارژ گاز کولر گازی توشیبا

پس از گذشت چند سال و استفاده کولر گازی کم کم گاز آن که باعث خنک کردن محیط می شود کاهش پیدا می کند و همین کاهش گاز باعث می شود کولر توانایی های خود را در خنک کردن محیط تا خد زیادی از دست دهد و همچنین فشار زیادی را متحمل شود که اگر شما به آن توجه ای نداشته باشید باید بدانید مصرف برق شما بسیار بالا تر می رود و حتی می تواند قطعات کولر گازی در اثر فشار خراب شوند. اگر دوست ندارید که برای کولر اتفاق بدی بی افتد پس از تمام شدن گاز فورا با این مرکز تماس بگیرید و درخواست شارژ گاز کولر گازی توشیبا را نمایید.

قیمت شارژ گاز کولر گازی توشیبا در تهران که توسط نمایندگی سرما سیستم انجام می شود از سایر مراکز پایین تر است اما چرا؟ ما در سال های گذشته اقدا به واردات شارژ گاز های استاندارد و معتبر را کردیم و در حال حاضر با داشتن این کپسول ها در انبار خود می توانیم با قیمت های قبلی کار را برای شما انجام دهیم.

مطالب مرتبط :

خلاصه خدمات
تعمیر کولر گازی توشیبا
Rate :
5 based on 11 votes
نوع سرویس
تعمیر کولر گازی توشیبا
ارائه دهنده خدمات
سرما سیستم,
tehran,Enghelab Square,12 farvardin-22166,
Telephone No.02177612939
استان
تهران
توضیحات
ما در نمایندگی تعمیر کولر گازی توشیبا آماده ایم تا به صورت شبانه روزی اقدام به ارائه خدمات پس از فروش این برند کنیم.

نمایندگی مجاز تعمیر کولر گازی toshiba

قیمت های سرما سیستم نسبت به مراکز دیگر بسیار مناسب بوده و بدانید خدمات ما در هیچ یک از مراکز موجود یافت نمی شود.