شماره تماس تعمیر کولر گازی


سرما سیستم

تعمیر یخچال

تعمیر یخچال

خدمات پس از فروش در تهران بصورت شبانه روزی برای کلیه برند ها قابل انجام می باشد و همچنین تعمیر ساید بای ساید نیز توسط فنی کاران ما در کلیه مناطق تهران انجام می شود. قطعا می دانید تعمیر یخچال فریزر نیاز به تجربه بالا و این تجربه بالا حاصل از سابقه کاری طولانی فنی کار به دست می آید تا بتواند تعمیرات لوازم خانگی را به خوبی و بدون مشکل انجام دهد. ما به شما خدمات بسیار متنوعی را ارائه می دهیم و یکی از اصلی ترین و مهم ترین خدمات ما گارانتی می باشد و این مورد برای رضایت هرچه بیشتر شما فقط در نمایندگی سرما سیستم صورت می گیرد و تعمیرات یخچال در منزل شما امکان پذیر می باشد.

مناطق دیگر : تعمیر کولر گازی

تعمیر یخچال های جدید بسیار پیچیده تر شده است و خب نیاز به یک فرد با تجربه و متخصص نیاز دارد و ما به شما این اطمینان را می دهیم بصورت کاملا حرفه ای و تخصصی اقدام به رفع مشکلات یخچال شما می کنیم. شاید تا به حال با افرادی بصورت سیار برخورد کرده باشید که اقدام به تبلیغات جهت نمایندگی تعمیرات یخچال می کنند و قطعا نباید به این افراد اطمینان کنید چرا که این افراد از شهر های بسیار دور به تهران می آیند و اقدام به کسب درامد می کنند و پول های زیادی را از مشتری دریافت می کنند و در بیشتر موارد مشکل یخچال اصلا چیزی نبوده است که آنان گفته اند.

تعمیر یخچال فریزر

تعمیر یخچال فریزر

برای تعمیر یخچال فریزر خود می توانید با مرکز سرما سیستم بصورت شبانه روزی تماس بگیرید و از خدمات خوب ما بهرمند شوید. باید بدانید که قیمت های سرما سیستم بسیار پایین و مناسب می باشد و حضور فنی کاران در محل شما در کم تر از نیم ساعت می باشد که این یک امتیاز بسیار بزرگ محسوب می شود چرا که یخچال یک وسیله برقی بسیار مهم برای خانم ها می باشد و در نبود این لوازم برقی قطعا خانم های خانه دار با مشکل جدی روبه رو می شوند چرا که مواد غذایی و میوه جات در دمای غیر از یخچال با سرعت بسیار زیاد شروع به فاسد شدن و خراب شدن می کنند. ما به شما امتیاز های بسیار بالایی می دهیم به عنوان مثال اولین امتیاز همانطور که گفته شد برای تعمیر یخچال فریز بدون شک خدمات گارانتی قطعات تعویض شده و یا تعمیر شده می باشد که به مدت یکسال می توانید از این خدمات از بعد از تعمیرات بهرمند شوید.

تعمیر یخچال در محل

تعمیر یخچال در محل

قطعا همه به دنبال تعمیرکار یخچال خود می باشند و ما به خوبی می دانیم باید در این موارد از برترین نیرو های خود را برای شما اعزام نماییم. همانطور که در بالا به شما عزیزان توضیح داده شد نباید به هیچ عنوان به افرادی که بصورت گذر در محله ها اقدام به تبلیغات می کنند اعتماد کرد زیرا درصورت خرابی و یا حل نشدن مشکل به هیچ عنوان آن هارا نمی توانید پیدا کنید و این بیشترین موردی است که مشتریان به اعتماد می نمایند. قطعا تعمیر یخچال در محل نیز نیازمند یک جای ثابت برای پاسخگویی به مشتریان می باشد و متاسفانه این افراد به هیچ عنوان در آن شهر حتی نیستند بلکه آنها با ماشین خود از شهری دیگر به تهران می آیند و می توانید از شماره پلاک آنها به این موضوع پی ببرید.

تعمیر ساید بای ساید

تعمیر ساید بای ساید

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید بصورت شبانه روز در هفت روز هفته آماده پاسخگویی تلفنی برای ثبت درخواست های شما در زمینه تعمیرات لوازم خانگی می باشد و شما عزیزان باید بدانید ما در این مرکز با قیمت های بسیار پایین و رسد قیمت بازار برای پایین نگهداشتن قیمت های خود درصدد ارائه بهترین قیمت به شما عزیزان می باشیم. یخچال های ساید بای ساید جزو یکی از پرفروش ترین و برترین ها می باشند و مردم عزیز در بیشتر موارد دیده شده است علاقه مند به خرید این نوع از یخچال می باشند. در صورت هرگونه نیاز به مشاوره جهت خرید و فروش و یا خرابی و یا مشاوره جهت کار می توانید در هر ساعت از شبانه روز باما در تماس باشید تا کارشناسان ما راهنمایی های لازم را به شما کنند. تعمیر ساید بای ساید در محل به دلیل راحتی مشتریان سرما سیستم امکان پذیر بوده و این امر برای جابه جایی سخت آن می باشد.

چرا تعمیر یخچال در محل؟

همانطور که در بالا گفته شد تعمیر یخچال در محل منطقی تر می باشد و خب اگر برای خدمات در منزل انجام نشود بصورت قطع جابه جای بسیار مشکل می باشد و اصلا صحیح نیست تا اقدام به جا به جایی کرد. ما در کم تر از نیم ساعت در محل شما حضور پیدا می نماییم و در کم ترین زمان ممکن اقدام به رفع مشکلات احتمالی می کنیم و اگر نیاز باشد قطعه ای تعویض شود آن را با یک قطعه اصلی و اورجینال برای طول عمر بیشتر تعویض می نماییم.

گارانتی پس از تعمیر یخچال فریزر

تعمیر ساید بای ساید و یخچال نیازمند تجربه می باشد و آنقدر ما به فنی کاران خود برای کارشان اطمینان داریم که اقدام به گارانتی قطعات تعمیر شده می کنیم. این خدمات را تنها مرکز ما انجام می دهد. شما می توانید با یک تماس با مرکز سرما سیستم و گرفتن مشاوره بصورت رایگان از نحوه کار ما مطلع شوید و همچنین می توانید قبل از درخواست تعمیرکار یخچال در محل شرحی از مشکلات پیش آمده را به کارشناسان ما بگویید تا کارشناسان ما به صورت تقریبی شمارا از مشکل پیش آمده آگاه نمایند و پس از نیم ساعت در محل شما حضور به عمل آورند. قطعا برای تمامی شهروندان کیفیت کاربالا مهم می باشد و همچنین قیمت یکی دیگر از عواملی است که مشتریان به آن نگاه می کنند و ما به آن توجه ویژه داشته ایم.

یخچال

تعمیر یخچال در منزل

قطعا همه به دنبال خدمات پس از فروش خوب می باشند چراکه این امر بسیار راحت تر بوده و همینطور دیگر سختی حمل یخچال نمی باشد. ما در نمایندگی سرما سیستم دارای برترین تعمیرکاران یخچال می باشیم و همچنین این فنی کاران با در دست داشتن کلیه لوازم در ماشین در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل شما را حل می نمایند. تعمیر یخچال در منزل بصورت شبانه روزی و با قیمت مناسب یکی از خدمات خوب ما می باشد و پس از تعمیرات یخچال آن را برای مدتی گارانتی می نماییم تا هرگونه مشکلی به وجود آمد آن را به صورت رایگان حل نماییم.

بدون شک هرکاری را که به متخصص بسپارید ان کار به بهترین شکل انجام می شود و برای لوازم خانگی هم همچنین است و شما می توانید کیفیت نمایندگی ما را با دیگر مراکز مقایسه کنید و همچنین قیمت های رقابتی ما را نیز با همه همکاران مقایسه کنید و سپس باما تماس بگیرید.

در کدام منطفه تهران هستید؟

آیا می دانید سرما سیستم در کلیه منطقه های تهران دارای شعبه می باشد؟ آیا می دانید تمامی مراکزی که توسط ما ایجاد شده اند قیمت های یکسانی دارا هستند؟ آیا می دانید در کلیه مراکز خدمات گارانتی به مشتری تعلق می گیرد؟ ما قیمت های خود را در کلیه مراکز خود بسیار پایین قرار داده ایم تا مشتریان بتوانند ما را از لحاظ قیمت نیز با کلیه نمایندگی ها مقایسه نمایند و متوجه پایین بودن قیمت های ما و کیفیت بسیار بالای کارمان شوند.

تعمیر یخچال در تهران

بدون شک ما در هر لحظه در تلاش هستیم که قیمت ها را رصد نماییم و نسبت به بازار تخفیف های ویژه ای را برای مشتریان خود در نظر بگیریم. شاید جالب باشد! قطعات یخچال که همگی لوازمی برقی می باشند در هر لحظه امکان خراب شدن دارند و هیچ مرکزی قطعاتی که تعویض می کند را گارانتی نمی کند. اما ما در نمایندگی سرما سیستم برای رضایت بیشتر شما عزیزان این کار را انجام می دهیم.

پس از تعمیرات یخچال در منزل قیمت ها بر چه اساس می باشد؟

این سوالی است که مشتریان پس از تماس از کارشناسان ما می پرند و در رابطه با قیمت به دنبال دریافت اطلاعات می باشند. شما عزیزان باید بدانید که در مرکز سرما سیستم به هیچ عنوان هزینه اضافی توسط فنی کاران از شما گرفته نخواهد شد! چراکه پس از انجام کار کارشناس ابتدا باید کاری را که برای مشتری انجام داده است را به صورت فاکتور برای ما بیاورد تا دقیقا شفاف سازی در این رابطه وجود داشته باشد و هیچ اشتباهی در روند مشخص کردن هزینه صورت نگیرد.

ما این کار را برای شما عزیزان انجام می دهیم تا کاملا مطمئن شوید که هزینه دریافت شده با تایید شرکت خواهد بود و با امضاء شما بر روی فاکتور متوجه تایید مبلغ توسط شما عزیزان هستیم. تعمیرکار ما موظف است پس از تعمیرات یخچال در منزل کلیه کار هایی که انجام داده است را برای مشتری توضیح دهد و سپس گارانتی را شامل قطعات تعویض شده کند.

چگونه خودمان اقدام به عیب یابی یخچال کنیم؟

گاهی اوقات حتما برایتان پیش آمده است که متوجه می شود یخچال دیگر سرمای سابق را ندارد و یا متوجه می شوید چراغ هایی به رنگ قرمز بر روی یخچال نمایان شده است و همچنین کمی نگران کننده تر است و متوجه خاموش شدن یخچال خود می شوید و اما چگونه باید خودتان کار های اولیه و برسی های لازم رو انجام بدید تا بتوانید حداقل مشکل را پیدا کنید؟

در برخی موارد یخچال ها با زیاد و کم شدن جریان برق کاملا به هم میریزند و کلیه چراغ ها به رنگ قرمز در می آید که در این مواقع فورا باید کابل را از برق بکشید و پس از 10 دقیقه اقدام به وصل کردن مجدد کابل نمایید و به احتمال زیاد مشاهده خواهید کرد که مشکل حل شده است و مورد نگران کننده ای نبوده است. اما در برخی موارد متوجه سرد نکردن یخچال هستید که این نیز به عوامل زیادی بستگی دارد به طور مثال خراب شدن لاستیک دور درب و یا باز ماندن درب یخچال و همچنین نداشتن گاز و در نهایت کم بودن درجه سرما و گرم شدن بیش از حد محیط از عوامل اصلی می باشد.

ابتدا درصورت سرد نکردن یخچال لاستیک را چک نمایید و ببینید که لاستیک مشکلی ندارد و چسبندگی آن مانند روز های قبل می باشد؟ اگر درست بود به سراغ درجه سرد کن بروید و ببینید دمای آن در حال معمول می باشد؟ اگر همه این عوامل درست بود می توان گفت که گاز یخچال تمام شده است و باید شارژ شود.

در برخی موارد مشکل بسیار جدی تر است و متوجه می شوید یخچال به صورت کامل خاموش شده اس درحالی که در برق می باشد و باید بگوییم شما ابتدا باید کابل برق را برسی نمایید شاید قطعی به وجود آمده باشد و در مرحله بعد باید پریز برق را تست نمایید که آیا برق دارد و یا خیر ! در صورت درست بودن پریز و کابل باید دیگر نگران شوید چرا که می تواند مشکل از قطعات اصلی باشد و در صورت درست بودن حدس حتما و حتما باید با سرما سیستم تماس بگیرید و درخواست فنی کار نمایید تا مشکل را رفع نماید.