شماره تماس تعمیر کولر گازی


سرما سیستم

تعمیر کولر گازی میتسوبیشی

23 مرداد 1397 - 02:01

نمایندگی تعمیر کولر میتسوبیشی در استان تهران و شهرستان های استان تهران زیاد می باشد اما چگونه می توان به یکی از آن ها اعتماد کرد و برای تعمیر کولر گازی میتسوبیشی بتوان با خیال راحت به یکی از نمایندگان سپرد.بزارید اول از کیفیت کولر های میتسوبیشی صحبت کنیم.این دسته از کولر ها که در ایران زیاد می باشد نمایندگی های زیادی را دارد و یکی از نمایندگی های این نوع کولر نمایندگی سرما سیستم می باشد که هم اقدام به خرید و فروش کولر گازی میتسوبیشی می کند و هم اقدام به سرویس و تعمیرات کولر گازی میتسوبیشی میکند.اگر بخواهیم در رابطه با کیفیت این محصول صحبت کنیم درجه کیفی بسیار مطلوبی دارد و کیفیت ساخت خوبی را دارد همینطور گارانتی خوبی را به مشتریان ارائه می دهد.اگر قصد تعمیر کولر گازی میتسوبیشی را دارید حتما بدانید که به نمایندگی ها مراجعه کنید. نمایندگی تعمیر کولر گازی سرما سیستم بهترین انتخاب می تواند برای شما باشد. اگر این کولر را به تازگی خریده اید اصلا خودتان حتی اگر بلد هستید اقدام به نصب نکنید زیرا وقتی که مشتری خود اقدام به نصب کولر میکند گارانتی دیگر شامل حال کولر نمی شود و اگر مشکلی داشته باشد نمایندگی ها هیچ مسئولیتی را بر عهده نمی گیرند و به خاطر این است که برای نصب به نمایندگی مراجعه نکردید تا توسط کارشناسان و سرویس کاران نمایندگی نصب شود.

تعمیر کولر گازی میتسوبیشی

می توانید برای نصب کولر گازی میتسوبیشی با سرما سیستم تماس بگیرید و از خدمات ما استفاده نمایید. ما کم تر از یک ساعت برای نصب کولر گازی شما اقدام می کنیم و خدمات گارانتی را برای کولر ما پر کرده و در دست خود نگه می داریم معمولا کولر ها یکسال گارانتی پس از نصب دارند. در صورت خرابی می توانید برای تعمیر این برند به ما اعتماد کنید در ادامه راجب چرا باید به ما اعتماد کنید را برای شما عزیزان بیان کرده ایم. تعمیر کولر گازی میتسوبیشی در تهران و شهرستانهای استان تهران.

تعمیرات کولر گازی میتسوبیشی

تعمیرات کولر گازی یکی از تخصصی ترین کار ها در نوع خود می باشد و دیده شده است یکسری از افراد خود را نمایندگی مجاز کولر گازی میتسوبیشی جا زده اند و اقدام به دریافت پول برای تعمیرات کولر گازی میتسوبیشی کرده اند. اما بدانید در اعضای پول زیادی که از شما در یافت می کنند اصلا نمی توان به تعمیراتی که انجام داده اند اعتماد کرد زیرا اصلا هیچ اعتباری برای کیفیت تعمیرکار وجود ندارد و حتی دیگر نمی توانید فرد تعمیرکننده را پیدا کنید.مزیت نمایندگی ما گارانتی پس از تعمیر کولر گازی میتسوبیشی می باشد.

تعمیرات کولر گازی میتسوبیشی

ما در تلاش هستیم که به صورت تمام وقت و در هفت روز هفته به شما عزیزان خدمات دهیم و نمایندگی های ما در شهرستان های استان تهران نیز همه روزه قابل دسترسی هستند و در کم ترین زمان ممکن در محل شما جهت تعمیرات کولر گازی میتسوبیشی اقدام می نمایند.یکی دیگر از خدمات ویژه ما قیمت مناسب و پایین جهت تعمیر کولر گازی میتسوبیشی می باشد قیمت پایین و کیفیت کار بالا در تعمیرات خدمات خوب ما تلقی می شود. و همینطور که در بالا گفته شد گارانتی قطعه های تعمیر شده فقط در نمایندگی سرما سیستم صورت می گیرد.تعمیرگاه های ما با داشتن تعمیرکاران مجاز و حرفه ای و با سابقه کاری بالا در این زمینه ما را جزو بهترین ها قرار داده است.

خدمات تعمیر کولر گازی میتسوبیشی

ما در نمایندگی های خود برند های زیادی را کار می کنیم و می توانید حتی برای خرید کولر به یکی از نمایندگی های ما مراجعه کنید و یا با ما تماس گرفته و مشاوره خرید کولر گازی بگیرید. بعد از نصب اصلا توصیه نمی شود خودتان اقدام به نصب کولر کنید زیرا با این کار کالای شما از گارانتی خارج می شود بعد از خرید درخواست نمایید که خود نمایندگان ما در محل شما حضور پیداکنند و اقدام به نصب کولر کنند.و حتی برای تعمیر کولر گازی تا یک سال می توانید به صورت رایگان باما تماس بگیرید و اگر هر مشکلی داشت نگران نباشید زیرا ما بدون در یافت هزینه ای مشکل کولر شما را حل خواهیم کرد. پس اگر قصد خرید کولر داشتید سرما سیستم را فراموش نکنید زیرا بدون واسطه کولر هارا مستقیم وارد می کند و شما قیمت واقعی کولر را پرداخت می کنید.افرادی هستند که کولر را با واسطه به دستتان می رسانند اینگونه قیمت کولر نیز افزایش می یابد زیرا هرکدام از این افراد به دنبال سود برروی این محصول می باشند.

گارانتی تعمیرات کولر گازی میتسوبیشی

شاید برای شما سئوال پیش آید که این گارانتی شامل چی می شود اینجاست که ما به شما به صورت کامل توضیح می دهیم. ببینید وقت که کولر دچار خرابی می شود و شما نیاز به تعمیر کار دارید جهت تعمیرات کولر گازی میتسوبیشی ، خب دقیقا نمی دانید که این تعمیرکاران اصلا تجربه ای را داراهستند یا معتبر هستند و یا به صورت صحیح تعمیرات را انجام می دهند؟ما به شما فقط می توانیم بگوییم به هیچ یک از افراد تعمیر کار اعتماد نکنید یا حداقل اگر اعتماد می کنید بدانید آن فرد یک متخصص می باشد و سابقه کاری بالایی دارد. در نمایندگی ما تمام فنی کاران ما دارای سابقه کاری بلند مدت می باشند و این برای ما کافی نبوده و برای فنی کاران خود دوره های آموزشی نیز قرار داده ایم و تمام فنی کاران ما دوره های آموزشی را گذرانده اند و با اطمینان بالا می توانیم بگوییم به صورت کاملا تخصصی در نمایندگی تعمیرات کولر گازی میتسوبیشی فعالیت می کنند.

آموزش تعمیر کولر گازی میتسوبیشی

اگرقصد دارید تا یک فنی کار بشید و می خواهید به یک تعمیرکار ماهر کولر گازی تبدیل بشید می توانید در کلاس های آموزشی سرما سیستم ثبت نام نمایید ما به صورت علمی و عملی شمارا در سطح های مبتدی و حرفه ای و تخصصی اموزش می دهیم.جالب است بدانید در صورت تمایل پس از دیدن دوره تعمیرکاری کولر می توانید در خود سرما سیستم مشغول به کار شوید و در یکی از نمایندگی های سرما سیستم که نزدیک محل زندگی خود است شروع به فعالیت کنید.

طول عمر کولر گازی Mitsubishi چقدر است؟

اگر بخواهیم در رابطه با کیفیت و طول عمر این برند برای شما عزیزان توضیح دهیم می توانیم اشاره ای سوابق این کارخانه داشته باشیم. این برند سال هاست در کنار برند های پرطرفدار رقابت بسیار زیادی را دارا می باشد و این نشان از محبوبیت و کیفیت بسیار مناسب آن است، قطعات ساخته شده در این برند بسیار با کیفیت و دارای طول عمر بسیار بالایی می باشد. درصورت قصد خرید این برند می توانید با خیال راحت اقدام نمایید و حتی از خود نمایندگی ما این برند را تهیه فرمایید، زیرا ما بصورت مستقیم و بدون واسطه این کولر را برای شما عزیزان با قیمت بسیار مناسب تهیه می نماییم.

تعمیرات کولر گازی میتسوبیشی در تهران

مراکز خدمات پس از فروش کولر گازی میتسوبیشی در استان تهران بسیار زیاد می باشد و همین امر باعث شده است تا انتخاب ها بسیار سخت شود و برای تعمیر کولر گازی در تهران سخت بتوان این مراکز را با هم مقایسه نمود و بعد از برسی به یکی از آنها تماس گرفت. چیزی که مهم است کیفیت کار و قیمت مناسب می باشد و هر دفتری می تواند ادعا کند که ما بهترین نیز می باشیم! پس چگونه ما متوجه شویم که یک مرکز واقعا به شعار هایش پایبند است و یا خیر؟

ببینید مرکز سرما سیستم با احتساب سال 1397 حدودا 11 سال است که در این زمینه در سراسر تهران از جمله مناطقی مانند رسالت، تهران پارس، نیاوران، ونک، تجریش، پاسداران، میدان ولیعصر و بازار 15 خرداد و ... فعالیت دارد و امسال به طور رسمی با ایجاد 12 مرکز دیگر در مناطق تهران نقاط تحت پوشش خود را کامل نمود و در حال حاضر این مراکز اقدام به سرویس کولر گازی میتسوبیشی در محل می کند و مزیتی که ما را نسبت به دیگر مراکز محبوب تر کرده است پشتیبانی بسیار توانمند می باشد که در ادامه بیشتر با آن آشنا خواهیم شد.

ما در سال های 1390 تا 1395 اقدام به تدریس و استخدام یکسری از تعمیرکاران نمودیم که بتوانیم با در نظر گرفتن سابقه آنها چه از لحاظ علمی و عملی به سطح بسیار خوبی برسیم که امسال این امر محقق شد و کلیه فنی کاران ما می توان گفت متخصص می باشند و در تهران در لیست بهترین تعمیرکاران کولر گازی میتسوبیشی قرار بگیرند. از لحاظ پشتیبانی ما با داشتن یک تیم مجرب و کامل و متخصص اقدام به پیگیری های پس از تعمیر می نماییم و در صورت هرگونه مشکل تا یک هفته پس از انجام کار های کولر توسط فنی کاران مان آن را برای شما به صورت رایگان درست می نماییم! چراکه رضایت شما عزیزان بسیار برایمان مهم می باشد و ما به اعتماد شما به مرکز سرما سیستم احترام می گذاریم.

تعمیر کولر گازی میتسوبیشی در محل

درست است گاهی برخی از همشهریان تهرانی ما مخصوصا ساکنین شمالی استان پس از تماس با مرکز خدمات پس از فروش کولر گازی میتسوبیشی سوالاتی در رابطه با ریموت کنترل این کولر می کنند و ما به کلیه اپراتور های خود گفته ایم تا به صورت کامل اقدام به راهنمایی شما عزیزان کنند. اما مهم ترین چیزی که ما را در بین شما مشتریان عزیز محبوب کرده است چیست؟

 • ارائه خدمات شبانه روزی و حضور فنی کاران در ساعت مورد نظر شما
 • قیمت های بسیار مناسب نسبت به نمایندگی های دیگر با رصد بازار کار
 • خدمات پس از فروش کولر گازی میتسوبیشی به صورت کامل با کلیه قطعات
 • داشتن بیش از 11 سال سابقه کاری و دارابودن فنی کارانی با سابقه بیش از 5 سال
 • حضور فوری تعمیرکاران در محل شما در سراسر تهران و در کم تر از 30 دقیقه
 • تخفیف های دوره ای و ماهانه و سالیانه برای انجام سرویس کولر گازی میتسوبیشی
 • و...
 • سرما سیستم در نظر دارد تا تخفیف های خود را بیشتر کند و از بهمن ماه با قیمت های بسیار پایین دور جدیدی از خدمات خوب را برای مشتریان خود در نظر بگیرد.

چه چیزی تعمیرگاه مرکزی کولر گازی میتسوبیشی ما را محبوب کرده است؟

ما در این زمینه بسیار فعال بوده ایم و در همان سال های اول یعنی چیزی حدود 11 سال پیش که اقام به زدن اولین تعمیرگاه مرکزی کولر گازی میتسوبیشی را زدیم به دنبال داشتن یک مرکز با تجهیزات بروز و کامل و همچنین واردات قطعات اصلی با قیمت مناسب بودیم. اگر شماهم در نمایندگی رسمی میتسوبیشی به دنبال پاسخ سوال خود باشید می توانید به صورت شبانه روزی با کارشناسان فنی ما در تماس باشید.

با ادامه فعالیت خود یعنی در سال 1390 اقدام به گسترش تعمیرگاه کولر گازی میتسوبیشی در تهران شدیم و تازه کار ما به صورت تخصصی شروع سد اما چرا؟ ما باید می توانستیم در کلیه مناطق تهران مانند پاسداران ، نیاوران ، سعادت آباد ، تجریش ، تهران پارس ، جوادیه ، قیطریه ، ونک و... توانایی پوشش کامل را داشتیم و از هماهنگی بسیار بالایی در این زمینه برخوردار بودیم.

برای این منظور ما در نمایندگی میتسوبیشی تصمیم بر راه اندازی یک گروه پشتیبانی و کارشناسان مجرب شدیم و با گذشت زمان و هماهنگی ها کامل با کلیه مراکز خود اقدام به اضافه نمودن تعمیرکار کولر گازی میتسوبیشی کردیم و در حال حاضر با هدف گذاری های صورت گرفته توانسته ایم رتبه یک را در بین مراکز دیگر و تعمیرگاه اسپیلت MITSUBISHI کسب نماییم.

چه چیزی تعمیرات کولر گازی میتسوبیشی ( MITSUBISHI ) را در تهران معروف کرده است؟

ما در طول این 11 سال همیشه به دنبال ارائه خدماتی بوده ایم که مشتریان رضایت کاملی از خدمات ما داشته باشند و در همین زمینه در رابطه با تعمیر اسپیلت میتسوبیشی خدماتی که در این مطلب معرفی می نماییم را به شما عزیزان ارائه می دهند.

 • ارائه خدمات شبانه روزی در تمام نقاط تهران و پشتیبانی خدمات انجام داده شده تا 3 ماه
 • داشتن 11 سال سابقه کاری در نمایندگی تعمیرات کولر گازی میتسوبیشی و دارا بودن شعبه هایی با قدمت 7 سال در سطح شهر
 • خدمات گارانتی تا 3ماه پس از انجام تعمیر توسط فنی کاران سرما سیستم و حضور آنها در محل شما برای رفع مشکل
 • استفاده از قطعات کولر گازی میتسوبیشی به صورت اصلی و دارا بودن گارانتی و با قیمت بسیار مناسب
 • دادن مشاوره در زمینه خدمات پس از فروش کولر گازی میتسوبیشی در هر ساعت از شبانه روز
 • داشتن تخفیف های ماهانه در فصل تابستان و ارائه کد های تخفیفی حتی تا 50 درصد جهت رضایت شما عزیزان

توصیه این مرکز به شما این است که به هیچ عنوان به مراکز غیر حرفه ای و بدون مجوز اعتماد ننمایید چراکه این مراکز قیمت های بسیار زیادی را به شما می گویند و همچنین از قطعات اصلی نیز استفاده نمی نمایند و اگر مشکلی پس از تعمیر برای کولر و قطعات پیش آید کسی پاسخگوی شما نمی باشد.

سرویس کولر گازی میتسوبیشی در تهران

سرویسکار کولر گازی میتسوبیشی در تهران در کم تر از 30 دقیقه در محل شما حاضر می شود و درصورت درخواست شما به صورت رایگان اقدام به آموزش در حین کار برای سرویس به شما می دهد. ما در سه سال گذشته قیمت های خود را به هیچ عنوان افزایش نداده ایم و این سیاست کاری فقط و فقط برای شما عزیزان می باشد و خب مشتریان سرما سیستم بسیار با ارزش می باشند.

اگر میخواهید که اسپیلت شما سالیان دراز عمر کند و خراب نشود ما به شما توصیه می کنیم که هرساله اقدام به سرویس کولر گازی میتسوبیشی نمایید و از یک سرویسکار حرفه ای MITSUBISHI بخواهید که حداقل قبل از شروع تابستان اقدام به برسی کولرتان کند اما چرا؟ ببینید درصورت توجه نکردن به کولر دوتیکه خود کندانسور و یا موتور آن کم کم فشار زیادی را تحمل می کند اما چرا؟

در طول زمانی که از آن استفاده نکرده اید گرد و خاک فراوانی بر روی پنل و موتور آن که در بالای پشت بام و یا پشت پنجره متصل است می نشیند و همچنین پنل داخلی آن و فیلتر های آن از بین می رود و باعث می شود تا مصرف برق بالا برود و در نهایت با ادامه بی توجهی شما قطعات دچار مشکل و یا حتی بسوزند.

سرویس کولر گازی باید توسط یک فرد بسیار با تجربه انجام شود و اگر به یک فرد و مرکز غیر معتبر اعتماد نمایید و طبق استاندارد اقدام به سرویس نکند شاید دچار مشکلات جدی شوید. مثلا در مواردی دیده شده است برخی از این افراد با استفاده از شوینده ها اقدام به شستشوی پنل و فیلتر ها می کنند و ما اصلا این را توصیخ نمی کنیم و برای اسپیلت بهتر است از آب و بدون شوینده اقدام به شستشو نمایید.

شارژ گاز کولر گازی میتسوبیشی

یکی از موارد مهمی که حتما شما باید به آن توجه کنید چیست؟ کیفیت شارژ گاز کولر گازی می باشد و اما چرا؟ در حال حاضر شاید بتوان گفت همه چیز دیگر یک نسخه تقلبی اش در بازار وارد شده است و در قبال کیفیت بسیار بد و پایین قیمت نسبتا پایین تری را دارد اما واقعا ارزش دارد؟

خیر ، شما عزیزان باید بدانید که برای شارژ کولر گازی میتسوبیشی باید بسیار هوشمندانه عمل کنید و به کیفیت آن توجه ویژه ای داشته باشید چراکه کپسول و گاز بی کیفیت باعث پایین آمدن قدرت در زمینه باد سرد می شود و همچنین این امر باعث فشار اومدن به اسپیلت می شود. توجه داشته باشید که هرگز به تعمیرگاه غیر حرفه ای اعتماد نکنید ما بارها دیده ایم که مشتری باما تماس گرفته است و از دست یک مرکز غیر حرفه ای ناراضی بوده و پس از تماس باما کارشانان ما پیشنهاد تخلیه شارژ گاز کولر گازی را به آن داده بودند تا یک گاز اصلی را برایشان پر نمایند.

مطالب مرتبط :

خلاصه خدمات
تعمیر کولر گازی میتسوبیشی
Rate :
5 based on 18 votes
نوع سرویس
تعمیر کولر گازی میتسوبیشی
ارائه دهنده خدمات
سرما سیستم,
tehran,Enghelab Square,12 farvardin-22166,
Telephone No.02177612939
استان
تهران
توضیحات
قطعا در صورت نیاز به یک نمایندگی تعمیر کولر گازی میتسوبیشی کیفیت و قیمت بسیار برایتان مهم است و ما اینجاییم تا بهترین خدمات را با قیمت مناسب به شما عزیزان ارائه دهیم.

نمایندگی مجاز تعمیر کولر گازی mitsubishi

شاید نام برند mitsubishi را بارها شنیده باشید زیرا این برند در ایران طرفداران خواص خود را دارا می باشد و از کیفیت بالایی برخوردار است. می توانید برای خرید و یا تعمیر این برند با مراکز ما بصورت شبانه روزی تماس حاصل فرمایید.